ایکو

بهترین انتخاب ، بهترین اتفاق

امروزه هنر معماری بخش مهمی از محل زندگی و کسب و کار هر شخصی شده است به طوری که کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که اهمیتی به محیط اطرافش ندهد. طراحی دکوراسیون داخلی یکی از زیر شاخه های این هنرمیباشد که با توجه به گستردگی و تنوع این شاخه ، میتوان گفت تاثیر بسیار مهمی در کسب و کار و محل زندگی شما خواهد داشت.

ایران دکورا (ایکو) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه این بار با طرح های وسیع و ایده های بزرگتر وارد میدان شده است تا بهترین و با کیفیت ترین کار ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد.

ما همواره در ایکو سعی کرده ایم مشتری مداری را پایه ی کسب و کار خود قرار دهیم که این امر موجب شده است که در این شرایط نه چندان مناسب اقتصادی ، ما بتوانیم قیمت های خود را به پایین ترین حد ممکن برسانیم و هیچ گونه نوسان قیمتی را نداشته باشیم . با توجه به اینکه در این صنف اعتماد کردن به برند یا نشانه ای به علت سو استفاده های برخی همکاران سخت تر از گذشته شده و راه های سو استفاده نیز افزایش پیدا کرده سعی کرده ایم روی تمامی محصولات خود ضمانت داشته باشیم و حتی میتوانید در روند خرید محصولات و متریال مورد نیاز پروژه مورد نظرتان مشارکت کرده و از نزدیک شاهد باشید چه چیزی برای شما بکار برده و خریداری می شود.

مهمترین مراحل خدماتی که ما ارائه میدهیم :

* اعزام کارشناس بازدید به محل پروژه حهت برداشت پلان اولیه و ارائه مشاوره متناسب با خواسته مشتری

* ارائه طرح اولیه به صورت سه بعدی بر اساس کاربری فضای بازدید شده

* دریافت تاییدیه طراحی و محاسبه قیمت و در صورت نیاز ادیت طرح

* برداشت پلان نهایی ، تایید رنگ و متریال و عقد قرارداد

* تولید پروژه طبق طرح تایید شده

* ارسال و نصب پروزه طبق نقشه چیدمان

زمینه های فعالیت ما :

* طراحی و اجرای دکوراسیون دفاتر اداری و تجهیز کامل مبلمان اداری

* طراحی و اجرای دکوراسیون مسکونی شامل سالن پذیرایی ، کابینت آشپزخانه و کمد دیواری

* طراحی و اجرای دکوراسیون اماکن تجاری شامل فروشگاه ،مغازه و مرکز خرید

* تجربه و اجرای کتابخانه ، فایلینگ و کردنزا

* طراحی و اجرای میز مدیریت ، میز کنفرانس ، میز کارشناسی ، میز کارگروهی و کانتر منشی

طراحی و اجرای دکوراسیون آژانس هوایی ، آژانس املاک

طراحی و اجرای دکوراسیون مطب دندانپزشکی

شما میتوانید با کلیه راه های ارتباطی از طریق شماره های تماس ، گفتگوی آنلاین و شبکه های مجازی با ما در ارتباط بوده  و یا بصورت حضوری به ادرس  قم ، خیابان عطاران ، نبش کوچه هفتم ،  دکوراسیون داخلی ایکو مراجعه و به صورت کاملا تخصصی  مشاوره بگیرید تا ما نیز در انتخاب بهترین تصمیم تان سهیم باشیم ودر آخر ارائه محصولات و مصنوعات چوبی با کیفیت با برند ایکو که به زودی وارد بازار خواهند شد و شما میتوانید و با قیمت های بسیار مناسب تهیه کنید و زیبایی محل زندگی خود را دو چندان کنید.

همین امروز برای محل کار یا زندگی خود تصمیم بگیرید ، قیمت های دیگران را بسنجید ، فاکتور نهایی را بگیرید و در نهایت با قیمت ما مقایسه کنید

 

گروه طراحی دکوراسیون ایکو